گردشگری که به دنیاهای موازی سفر کرد

داستان دنیای موازی، همیشه فکر خیلی ها رو به خودش مشغول کرده. نمی تونین انکار کنین که حتی لحظه ای به این مسئله فکر نکردین که ممکنه در سیاره اشتباهی به دنیا اومده باشین. یا اینکه با خودتون نگفته باشین که کاش دنیای موازی واقعیت داشته باشه و من بتونم به اونجا سفر کنم. جایی که ممکنه یه شاهزاده باشین یا قاب عکس خانوادگی روی دیوار، یا بادبان یه کشتی تفریحی که به همه جای دنیا سرک می کشه یا حتی برگ پاییزی یه درخت که می تونه آزادانه با باد سفر کنه. شاید وقتی که گردشگر داستان ما هم داشته این عکس ها رو می گرفته، در خیالش به تک تک دنیاهای موازی سفر کرده و خواسته که ما رو هم از این لذت بی نصیب نذاره.
با ما همراه باشین تا این عکس های رویایی رو ببینین.

پاریس | Paris

شهری که آدم ها با نفس کشیدن در هواش، عشق رو بیشتر از همیشه احساس می کنن. فکر می کنین تجربه عشق در دنیای موازی همچین شهری چه حال و هوایی داره؟

بارسلونا | Barcelona

شهر موسیقی و ساز و آواز. اتفاق هایی که در دنیای معمولی ما، خودشون یه دنیای دیگه به حساب میان. حالا فکر کنین که در دنیای موازی چقدر رویایی تر میشن.

مادرید | Madrid

فکر می کنم شما هم مثل من دلتون می خواد تصور کنین که تمام هیاهوها و جنب و جوش های مادرید در دنیای موازیش هم بدون ذره ای کاستی، تکرار میشه وگرنه چطوری می تونیم قبول کنیم که به مادرید شباهت داره؟

نیویورک | New York

شاید بشه از دنیای شلوغ و پر از مشغله نیویورک، لحظاتی به آرامش دنیای موازیش سفر کرد و خستگی ها رو پشت سر گذاشت.

تورنتو | Toronto

کی می دونه که اونجا هم همینقدر سرده یا نه؟ شاید حتی آفتاب بعد از ظهرش انقدر داغ باشه که مردم تورنتو آب شدن برف هاشون رو مدیون دنیای موازیشون باشن.

رم | Rome

سفر به افسانه ای درون شهر افسانه ها. حتی فکر کردن بهش، باعث سرگیجه میشه. سرگیجه ای لذت بخش که هر لحظه، تو رو با خودش به دنیای قصه جدیدی می بره.

لندن | London

به نظر شما مردم دنیای موازی لندن، مثل همزادهاشون عاشق نظم و دقت و آداب دانی هستن؟ یا اینکه برعکس، آدمایی اونجا زندگی می کنن که از شلوغی و بریز و بپاش لذت می برن؟

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه