گردشگرانی که سوژه ی پیزا شدن!

یکشنبه 10 بهمن 1395

کافیه که یکم عقب تر بایستید و از دور منظره ی برج رو تماشا کنید. اونوقت متوجه میشید که مردم چه تلاشی میکنن تا طوری ژست بگیرن که انگار برج رو نگه داشتن تا نیوفته! منظره ای جالب از آدمهایی که چند دقیقه و حتی چند ساعت وقت میزارن تا پوزیشن ایستادنشون نسبت به برج خیلی خاص باشه و خلاقانه. باور کنین که با دیدن ژست و فیگور مردم نمیتونین جلوی خندتون رو بگیرین و حسابی ریسه میرین!
اما حالا یه سری از گردشگران هستن که از این فرصت های خنده دار سوء استفاده میکنن و ژستِ افراد درحال عکاسی رو سوژه خودشون قرار میدن و با پخش کردن عکسهاشون، ستاره ی اینترنتی میشن! عکس های خنده دار با ژست های مردم کنار برجِ کج پیزا که با دیدن عکس ها اصلا به خود برج توجه نمی کنین و از سوژه شدن مردم حسابی می خندین.
وقتی که افراد در سعی و تلاش برای طبیعی به نظر رسیدن ژستشون با برج هستن، شخصیت این عکس ها هم با حفظِ خونسردی کامل، با ژست افراد در حال عکاسی، سوژه درست میکنه تا به صورتی تلاش اونها رو خنده دار جلوه بده. البته ظاهر کج و بامزه ی این برج هم برای فضا سازی این نمایش از عکاسی، بی تاثیر نیست. مثل کیک چند طبقه ای می مونه که برای جشن غولها آماده شده باشه و هر لحظه ممکنه که سقوط کنه! البته همه میدونیم که معماری این برج، به طوری طراحی و ساخته شده تا در برابر شرایط آب و هوایی به مشکل نخوره.
در ادامه با همگردی همراه باشین تا سوژه های عکاسیِ این فرد بامزه رو تماشا کنیم.
پیزا

پیزا

پیزا

پیزا

پیزا

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
2
مرتب سازی بر اساس:
گروهها
پربازدیدترین های ماه