برترین جاذبه های گردشگری بریتیش کلمبیا | بهشت توریستی تازه کشف شده

شنبه 09 بهمن 1395 - جهان گردی,گردشگری

ونکوور یکی از زیبا ترین شهرهای دنیا است. مدرنیته و فضای لوکس شهر از یک طرف و طبیعت بکر و فوق العاده ی آن ازجهت دیگر موجب شده که مسافرین از هر قشری مجذوب این حوزه ی گردشگری شوند ونکوور جزو پرفروش ترین مقاصد تور مسافرتی در آژانس های مسافرتی  بین المللی در دنیا است محسوب شود.

1) جزیره ی Savary

این محدوده ی جنگلی که توسط آبهای اقیانوس پوشیده شده یکی از زیباترین مقاصد برای دوستداران تورطبیعت گردی محسوب می شود. اگرچه عدم دسترسی آسان به برق، اینترنت و یا امکانات رفاهی مدرن موجب شده که قشر خاصی به سفر به این منطقه علاقه مند شوند و در قالب تورطبیعت گردی و تورهای یک روزه به آن سفر کنند. اما اگر از روزمرگی های زندگی شهری خسته شده اید می توانید آرامشی باور نکردنی را از زیبایی های طبیعت  این منطقه  کسب کنید.

2) پارک ملی Gwaii Haanas

این پارک ملی یکی از سایت های معروف و بنام طبیعت گردی بریتیش کلمبیا محسوب می شود .این منطقه زیستگاه گونه های دریایی و جانوری بسیاری است. اگرخوش شانس باشید می توانید دلفین های کانادایی را در آبهای آزاد این منطقه مشاهده کنید و یا طی یک غواصی لذت بخش از حیات وحش زیر آب دیدن نمائید. وجود درخت هایی که قدمت آنها به صد سال می رسد و بیش از 95 متر ارتفاع دارند از دیگر جذابیت های سفر به این ناحیه است. شما می توانید با همراهی تور طبیعت گردی به این منطقه سفر کرده و تجربه ای خاص را بدست آورید.

3) پارک Cape Scott

اگر به دنبال منطقه ای خاص برای کوهنوردی در طول تابستان هستید یکی از مسیر های کوه پیمایی این پارک خارق العاده را امتحان کنید. اگرچه سبک های متفاوتی از تورطبیعت گردی توسط آژانس های مسافرتی ونکوور برای سفر به این ناحیه به گردشگران و مسافران طبیعت دوست ارائه می شود . شما در این منطقه می توانید تجربه ی بهره مندی از منظره ای رویایی را داشته باشید. آبهای شفاف اقیانوس ،کوهستان های زیبا سفری فوق العاده را برای شما رقم خواهند زد.

4) دریاچه ی OHara

این دریاچه که در منطقه ی Rockies واقع شده می تواند یکی از تفریح گاه های معروف و زیبای منطقه باشد. می توانید در قالب یک تور یک روزه به منطقه سفر کنید در طبیعت زیبای آن ناحیه کمپ بزنید و از هوای عالی و منظره ی فوق العاده ی دریاچه لذت ببرید.

5) Inside Passage

امتداد دریا در میان رشته کوه ها و کوهستان های این منطقه باور نکردنی است. اما دلیل معروفیت این سایت تفریحی به دلیل گذر دومین رودخانه ی بلند ناحیه در این منطقه است .از جهت دیگر وجود تنوع حیات وحش در این ناحیه به زیبایی های آن می افزاید. می توانید با خیال راحت از شنای دلفین ها در آب لذت ببرید و یا شیرهای دریایی منطقه را تماشا کنید. از جهت دیگر در ادامه ی سفر با تورمسافرتی خود از روستاهای دیدنی منطقه دیدن کنید با فرهنگ و آداب و رسوم بومی های شمال آمریکا آشنا شوید و سفری فوق العاده عالی را در این سایت گردشگری و تاریخی سپری نمائید.

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
1
مرتب سازی بر اساس:
گروهها
پربازدیدترین های ماه
x