جاذبه های طبیعی ایسلند را از نزدیک ببینید

چهارشنبه 22 دی 1395 - جهان گردی,گردشگری

  ایسلند از جمله کشورهایی است که با طبیعت بی نظیر خود در صدر لیست  برترین تورهای مسافرتی جهان قرار گرفته و آژانس های مسافرتی به صورت سالانه گردشگران قابل توجهی را راهی طبیعت بکر این کشور می کنند. شما هم می توانید با یک سرچ کوتاه اینترنتی در رابطه با طبیعت ناب ایسلند اطلاعات کسب کنید و در اولین فرصت از سرویس تورهای نوروزی به این کشور زیبا بهره مند شوید.

Stakkholtsgja canyon

این دره ی عمیق و زیبا جزو تاپ لیست طبیعت ایسلند به شمار می آید. با 2 ساعت پیاده روی می توانید به آبشاری که در اعماق این دره ی صخره ای فوق العاده وجود در جریان است برسید و هرچه بیشتر از زیبایی های آن لذت ببرید. جالب است بدانید مسیر پیاده روی دره تا آبشار آنچنان هم سخت نیست و می توانید به همراه خانواده این مسیر زیبا و طبیعی را برای رسیدن به آبشار طی کنید.

Holuharaun Lava

این جاذبه می تواند از نادرترین دیدنی های طبیعت باشد. چرا که همیشه پیش نمی آید شاهد گدازه‌های آتش فشانی باشید . آتش فشان Holuhraun در آگوست 2014 فوران خود را آغاز کرد و تا فبریه ی 2015 این فعالیت ادامه داشت. در حال حاضر نواحی اطراف آتش فشان پوشیده از آثار فعالیت های آتش فشانی است .شما می توانید با ورود به منطقه همچنان گرمی زمین را حس کنید و آثار باقی مانده از این فوران را به عینه در طبیعت مشاهده نمائید.

جزیره ی Flatey

ورود به این جزیره حال و هوای خودش را دارد. انگار در زمان سفر کرده اید و به سال 1900 باز گشته اید. این جزیره ی زیبا و سنتی تابستان ها مقصد سیل عظیمی از تور مسافرتی، گردشگران و عکاسان مشتاق است . حالت کلاسیک و سنتی جزیره حفظ شده تا آنجا که هیچ خودرویی اجازه ی ورود به جزیره را ندارد. جالب این است که تا چندی پیش خطوط ارتباطی موبایل برای جزیره در نظر گرفته نشده بود . این منطقه به خاطر طبیعت زیبا، منظره ی دریا و همچنین سکوت و آرامش فضا می تواند بهترین انتخاب برای تورهای نوروزی شما به شمار بیاید.

دهکده ی Siglufjorour

این دهکده ی کوچک ساحلی که به عنوان مرکز صید شاه ماهی دنیا شناخته می شود، جزو زیبا ترین مراکز تجمع گردشگران اسکاتلند شناخته شده است. ساختمان های زیبا، بافت روستایی و آرامش فضا می تواند اوقات خوشی را برای شما محیا کند.

ساحل Raudisandur

 ساحل Raudisandur یکی از معروف ترین جذابیت های طبیعی اسکاتلند است . شن های رنگارنگ و عجیب این ساحل خاص ،سالانه گردشگران زیادی را به این منطقه جذب می کند. از دیگر امتیازات این ساحل آرامش و سکوت آن است. می توانید ساعت ها در این ساحل قدم بزنید و بی دغدغه منظره ی دریا را تماشا کنید. شما می توانید با استفاده از خودروی شخصی و یا همراهی یکی از تورهای یک روزه محلی از این ساحل دیدن کنید.

Þjórsárdalur

این منطقه پوشیده از آبشارهای ریز و درشت و خوش منظره است و از جمله مناطقی است که همچنان از نظر توریست ها و گردشگران پنهان مانده. مرتفع ترین آبشار این منطقه که در حدود 122 متر ارتفاع دارد از خاص ترین آبشارهای ایسلند به شمار می آید. شما می توانید در هر مسافتی که طی می کنید به یکی از این آبشارهای زیبا برسید و اگر در قالب تورهای مسافرتی و یا تورهای یک روزه به منطقه سفر کرده اید شب را در این طبیعت زیبا چادر بزنید.

استخر Hofsós

شهر آرام و دیدنی Hofsós در شمال ایسلند واقع است و یکی از زیبا ترین استخرها در منطقه را به خود اختصاص داده. منظره ی رویایی این استخر موجب شده مکانی آرامش بخش برای گردشگران به شمار بیاید و از مناطقی باشد که مسافران چه در قالب تورهای مسافرتی و چه به صورت شخصی بازدید از آن را جزو برنامه های خود قرار می دهند.

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه
x