کریستن بوش | باغ گیاه شناسی و فوق العاده زیبا در آفریقا !

سه شنبه 09 خرداد 1396 - دانستنی ها,مقالات آموزشی

باغ کریستن بوش واقعا سزاوار داشتن القابی چون بهترین، زیباترین و خیره کننده ترین را دارد. باغی در آفریقای جنوبی که زیباترین در جهان است و بازدید از آن برای تمام مسافران کیپ تاون واجب.!
این باغ گیاه شناسی تنها 13 کیلومتر از مرکز شهر کیپ تاون فاصله دارد. مطمئن باشید که سفر شما به این شهر تنها بادیدن این باغ تکمیل خواهد شد. نه تنها برای تماشا کردن کوه ها و منظره های مسحور کننده باغ، بلکه به دلیل داشتن ویترینی از گیاهان بومی آفریقایی که تنها در این باغ زیبا قابل لمس و مشاهده هستند. باغ کریستن بوش بیشتر از 7000 گونه گیاهی در دل خود دارد که می تواند زیبایی اش را به رخ شما بکشد. داخل گونه های گیاهی باغ، بسیاری از گونه های نادر هستن که دیدار آنها نیز خالی از لطف نیست. چون این گونه های نادر و کمیاب تنها در باغ کریستن بوش قابل مشاهده اند.
همچنین می توانید شاهد دیدار با مجموعه ای غنی از گیاهان آلپینس | alpines و سرخس باشید. تمام این گونه ها به طور کاملا طبیعی در جنوب آفریقا رشد می کنند. هنگام ورود به باغ عطری به مشام شما میرسد آشنا که مستتان می کند. بویی از گیاهان معطر دارویی.
در قسمتی از باغ کریستین بوش نیز به شما آموزش می دهند تا چگونه با کمترین میزان استفاده از آب، از باغ خود محافظت کنید و شاهد رشد گیاهانتون باشید. پیاده روی روی پل را هم به هیچ وجه فراموش نکنید. پلی که به شما اجازه میدهد تا از دید میمون یا پرنده ها و از بالا به طبیعت کنید. این راه که جذاب ترین راه پیاده روی در جهان شناخته شده است، حدود 12 متر از زمین ارتفاع میگیرد و تنها دو بار با زمین برخورد می کند.
با این همه ثروت و غنی بودن باغ، تعجب آور نیست که باغ ملی گیاه شناسی کریستن بوش به عنوان یکی از زیباترین و بزرگترین باغ های جهان یاد شود و در میراث جهانی یونسکو به ثبت برسد.
و اما در ادامه ما را همراهی کنید با دیدن عکس های زیبایی که از باغ زیبای کریستن بوش قرار داده ایم.

باغ کریستن بوش

کریستن بوش

 کریستن بوش آفریقا

باغ کریستن بوش افریقا

آفریقا

باغ گیاه شناسسی

باغ کریستن بوش گیاه شناسی

پل کریستن بوش

گیاه

باغ آفریقا

آفریقای جنوبی

 

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه