جاذبه های طبیعی استرالیا

شنبه 11 دی 1395 - جهان گردی,گردشگری

گردشگرانی که به صورت اختصاصی مقاصد سفری خاص را در نظر می گیرندT به خوبی می دانند که سفر در طبیعت حال و هوای دیگری دارد. در واقع طبیعت باعث می شود که آرامش از دست رفته دوباره به کالبد شما بازگردد و حس زنده بودن را با دیدن زیبایی های این دنیای عجیب، عمیق تر درک کنید. تور  تفریحی همگردی نیز، امروز شما را به جاذبه های اعجاب انگیز استرالیا می برد. کشوری متفاوت و ویژه که نباید بازدید از آن را هیچ مدله از دست داد.

1) پارک ملی Karijini

این منطقه به عنوان دومین پارک بزرگ استرالیا شناخته می شود. Karijini  از  5دره ی عظیم تشکیل شده. آبشارهای سرازیر شده به این دره ها استخرهای اعجاب انگیز طبیعی خلق کرده اند . حفره های ابی که زیبایی شان خیره کننده است را در این منطقه می توان مشاهده کرد. از جهت دیگر این دره ی زیبا محل سکونت برخی حیوانات در حال انقراض نیز هست. اگر شانس با شما یار باشد می توانید از دور کانگوروهای قرمز، مار و مارمولک های خاص استرالیایی و انواع پرندگان کمیاب را در این محیط تماشا کنید.

2) آبشار Mackenzie

این آبشار در پارک ملی Grampians واقع شده و به خاطر آبشارهای چند گانه اش شهرت جهانی دارد. این آبشار یکی از محبوب ترین جذابیت های استرالیا برای تورهای مسافرتی و یا طبیعت دوستان است. ارتفاع این آبشار به 35 متر می رسد. از طرف دیگر صخره های زیبا و با ابهت این آبشار در تمام طول سال در معرض آّب پر فشار جلوه ای بی نظیر دارند. این منطقه به عنوان یکی از معروف ترین محوطه ها برای عکاسان طبیعت به شمار می آید و هر روزه پذیرای این قشر است. اگر به نقطه نقطه ی این منطقه سرک کشیدید و مجموعه ای  از عکس های ناب و خارق العاده را ثبت کردید. وقتش رسیده که با کمی شنا سفر خود را کامل کنید.

3) جزیره ی ماریا

کل محوطه ی این جزیره به عنوان پارک ملی تحت حفاظت است. جاذبه های گردشگری، طبیعت زیبا و بکر، صخره های عجیب و قدمت تاریخی این منطقه باعث شده که همواره یکی از مقاصد تورهای مسافرتی و طبیعت گردان قرار بگیرد . سایت های ویژه ی کوه نوردی، تپه های زیبا ، فسیل های جانوری و دریای آبی و آرام تمام آن چیزی است که از یک تورطبیعت گردی انتظارش را دارید.

4) تاسمانیا

اگر به دنبال محیطی آرام و ساکتید و  می خواهید در طول سفر خود فقط به صدای باد و آب گوش کنید  و فقط و فقط از طبیعت بکر و زیبا لذت ببرید، تاسمنیا همان بهشت رویایی است. از جهت دیگر می توانید از طریق شهر هم جوار به امکاناتی که در نظر دارید به سادگی دسترسی داشته باشید و از جذابیت های برکه و پوشش جنگلی نهایت استفاده را ببرید.

5) صخره های کیاما

شهرهای ساحلی همواره مقاصد خوبی برای تورهای مسافرتی و گردشگران بوده اند. امکانات شهری و همچنین بهره مندی به ساحل و دریا از عمده دلایلی است که موجب می شود توریست ها به سمت شهرهای ساحلی کشیده شوند.  این منطقه از جهت دیگر به خاطر تمرکز جذابیت ها و زیبایی ها در استرالیا معروف است. ساحل و صخره های ساحلی از یک طرف، غارها و استخرهای طبیعی از طرف دیگر ، موجب شده که این منطقه در میان گردشگران در استرالیا به شهرت برسد. و یکی از ویژه ترین برنامه های سفری آژانس های مسافرتی بین المللی باشد.

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه