یه پیشنهاد هیجان انگیز، پینت بال دانیال

شنبه 25 بهمن 1393 - رپرتاژ آگهی,خبر

اگه دنبال یه بازی و تفریح گروهی و دسته جمعی می گردین تا حسابی سرگرم بشین، ما بهتون باشگاه پینت بال دانیال رو پیشنهاد می کنیم.

پینت بال یه ورزش گروهیه که دو گروه از بازیکنها سعی می کنن با پرتاب گلوله های رنگی، همدیگرو حذف کنن. این بازی طرفدارای زیادی هم داره چون مبارزه و پرتاب رنگ برای خیلی از آدم ها هیجان انگیز و سرگرم کننده است. اگه شما هم به این بازی پر از نشاط و هیجان علاقه دارین باشگاه خوب و حرفه ای دانیال آماده میزبانی از سربازهای مسلح و حرفه ایه که برای شکست دادن حریفشون لباس های جنگی به تن کردن و سنگر گرفتن.

دسترسی به این باشگاه فوق العاده راحته و شما می تونین ماشین شخصیتون رو تو پارکینگ مجموعه بذارین و با خیال راحت بازی کنین و همین طورفضای بزرگ و هیجان انگیز اینجا باعث می شه که از بازی کردن و رقابت لذت ببرین. کافی شاپ و رستوران اینجا هم با غذاها و نوشیدنی های تازه و خوشمزه آماده میزبانی از شماست. اگه دوست داشتین شاهد این بازی هیجان انگیز باشین و رقابت دو گروه رو از نزدیک ببینین، می تونین تو کافی شاپ این باشگاه بشینین و از دیدن بازی لذت ببرین و کنار دیدن بازی یه نوشیدنی گرم خوشمزه هم میل کنین.

راستی پیست آفرود و باگی دانیال هم افتتاح شد تا تفریح و سرگرمی برای شما تو این مجموعه چند برابر بشه.

پینت بال دانیال : 22810147, 22810148, 22810149 

وب سایت : www.danial-co.ir

 
 

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه
x