دیدنی ترین شهرهای مناطق آسیا

دوشنبه 06 دی 1395 - جهان گردی,گردشگری

این روزها تمایل افراد برای  سفر به کشورهای آسیا بیشتر شده. قبلا مسافران به دنبال تماشای برج ایفل بودند و گذران تعطیلات در جزایر آمریکا، اما در چند سال اخیر، اسم بسیاری از کشورها و شهرهای آسیایی بر سر زبان ها افتاده و آژانس های مسافرتی هم با فراهم کردن تورهایی متنوع، بازار این نوع سفرها را گرم تر کرده اند. در ادامه برایتان از دیدنی ترین شهرهای مناطق آسیا می گوییم، از شهرهایی رویایی که می تواند مقصد بعدی شما برای سفر باشد.

بالی

معبد‌های باستانی، ساحل‌های فوق العاده و هتل های لوکس، بالی منطقه را به عنوان بهشت گردشگران و تورهای مسافرتی بدل کرده . از طرف دیگر اگر به دنبال ماجراجویی و چشیدن طعم هیجان هستید، این جزیره می‌تواند همانی باشد که انتظارش را دارید. پوشش جنگلی این منطقه و ساحل فوق العاده‌ی آن گردشگران را متقاعد می کنند که دوباره و دوباره به این منطقه سفر کنند. اگرچه سفر به این جزیره‌ی زیبا ممکن است کمی پرهزینه باشد اما با استفاده از بعضی سیاست ها می توانید از مخارج سفر خود بکاهید.

سئول

سئول به عنوان پایتخت کره‌ی جنوبی تلفیقی جالب از سنت و مدرنیته است. در کنار منطقه‌ی تاریخی و سنتی فضای مدرن و ساختمان های شهری قرار گرفته اند و همین جریان به شما امکان بهره‌مندی از دو فضا را خواهد داد. شما می‌توانید تعطیلاتی به یاد ماندنی را در هتل های لوکس این شهر داشته باشید، به خرید بپردازید و از رستوران های سنتی بازدید کنید. از این گذشته ماجراجویی در اماکن تاریخی ، معابد و دیگر جذابیت های این شهر اوقات سفر شما را به بهترین نحو پر خواهد کرد.

پوکت

تپه های سبز پوکت یکی از اعجاب انگیز ترین مناظری خواهد بود که به چشم دیده اید. ساحل فوق العاده آرام، دریای شفاف و زلال و جاذبه های طبیعی تمام آن چیزی است که در یک سفر مد نظر شماست. این منطقه به خاطر چشم انداز های طبیعی خارق العاده ای که دارد، به مقصد بسیاری از تورهای مسافرتی به تایلند تبدیل شده و سالانه حجم وسیعی از طبیعت دوستان را به خود جلب می کند.

 کاتماندو

کاتماندو  بر فرار کوه های هیمالیا قرار گرفته و به عنوان پایتخت نپال شناخته می شود. کاتماندو با جذابیت بصری خود مملوء از رنگ های شاد و سرزنده است و مقصد خوبی برای ماجراجویی به حساب می آید. شما می توانید در صورت تمایل به کوه نوردی و صخره نوردی در مناطق کوهستانی شهر مشغول شوید و یا از معابد زیبا و زندگی شهر نشینی مردم دیدن کنید. اگر به این شهر سفر کردید بازدید از مجسمه ها، معابد بودا را در برنامه های خود بگنجانید.

کیوتو

کیوتو برعکس توکیو که به عنوان پایتخت تجاری و سیاسی ژاپن شناخته می شود، شهرت خود را مدیون طبیعت خارق العاده، آثار باستانی و فرهنگی است. این شهر با متمرکز کردن حجم وسیعی از  آثار باستانی و بیش از 17 معبد اصلی به عنوان یکی از سایت های تاریخی در دنیا شناخته می شود. از طرف دیگر بازدید از بخش های باستانی این شهر به شما توصیه می شود. کیوتو شهری است مملوء از دیدنی ها به گونه ای که گردشگر به طور حتم برای بازدید از تمام جذابیت های شهر وقت کافی نخواهد داشت.

مانیلا

اگر به دنبال یک مقصد تاریخی برای تعطیلات خود در فیلیپین هستید این شهر به شما پیشنهاد می شود. مانیلا با داشتن حجم وسیعی از آثار باستانی، معبد های زیبا، موزه ها و طبیعت بکر و دست نخورده می تواند مقصد جالبی برای گردشگران به شمار بیاید. از طرف دیگر شما می توانید به راحتی با بازدید از نقاط مدرن شهر به هتل های لوکس و مراکز خرید عالی هم دسترسی داشته باشید .

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه