هیجان انگیزترین تفریحات در ساحل کیش

یکشنبه 28 آذر 1395 - ایران گردی,گردشگری

یکی از جزایر زیبا و خوش آب و هوای خلیج فارس جزیره کیش می باشد این جزیره زیبا در کشور ایران قرار دارد و سالانه افراد بسیاری برای تفریح و گردشگری به کیش سفر می کنند اگر به دنبال سفری لذت بخش و تفریحی می باشید و مایل به سفر داخلی هستید ما جزیره کیش را به شما پیشنهاد می کنیم یک از روشهای سفربه   کیش انتخاب  تور کیش است.همواره آژانسهای مسافرتی بسیاری تورهای متنوع در فواصل زمانی سال را به مسافران ارائه می دهند در صورتی که برای سفر خود مقصد کیش را انتخاب نمودید می توانید از تور کیش بهره مند شوید مجری تورهای کیش برای زمان سفر شما در این جزیره مرجانی تدارکات لازم را فراهم می نماید به طوری که بخشی از سفر تفریحات هیجان انگیز در ساحل کیش است در این متن درباره این نوع تفریحات توضیحات بیشتری داد می شود.

جزیره کیش دارای آب و هوای مطلوبی می باشد به طوری که در طول سال گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند و این موقعیت باعث می شود که تفریحات بسیاری در این جزیره باشد تا همواره گردشگران از سفر خود لذت ببرند.بعضی از تفریحات کیش بسیار هیجان انگیز است و این تفریحات اکثرا در ساحل کیش انجام می شود. در سالهای اخیر جزیره کیش از یک جزیره ساده  به مقصدی گردشگری تبدیل شده است البته از قبل نیز همواره مسافران بسیاری برای خرید و گشت و گذار به جزیره کیش سفر می کردند اما حال حاضر تنوع تفریحات در کیش افزایش یافته است .سالانه افراد زیادی از کشور های دیگر نیز به این جزیره سفر می کنند و البته از وسایل تفریحی این جزیره نیز نمی توانند غافل شوند, به طور مثال یکی از تفریحات ساحلی در کیش غواصی می باشد ,تجربه غواصی کردن یا فلای بورد ممکن است هر شخصی رو وسوسه به امتحان کردن یک تفریح جدید بکند,  علاوه بر این حرفا که تفریحات کیش چه می باشد یا اینکه کدام وسیله تفریحی مناسب می باشد یا نه ، پیشنهاد می کنیم برای اولین بار اکثر تفریحات را امتحان کنید.

گشت با قایق تندرو

ساحل کیش یکی از مکانهای مناسب برای تفریحات کیش است, در باشگاه ها و مراکز دریایی جزیره کیش امکانات و خدماتی برای گردشگران از قبیل دوره های آموزش غواصی، جت اسکی، فلای بورد، اسکی روی آب، گشت با قایق تندرو، گشت تفریحی دور جزیره کیش، اکواریوم شناور، تور جزایر، پاراسل، قایق ماهیگیری تفریحی و بسیاری دیگر ارائه می شود. جزیره کیش به نسبت وسعت آن دارای سواحل بیشتری به دور از غوغا و هیاهو است که بیشتر آن مورد استفاده قرار می گیرد و کمتر جایی از آن بلا استفاده است.

غواصی

غواصی در کیش علاوه بر اینکه کاربردهای صنعتی، پژوهشی و نظامی دارد امروزه برای ورزش و تفریح  در کیش هم مورد استفاده قرار می گیرد. تجربه غواصی در دریای خلیج فارس و شناکردن با ماهی ها و جانوران دریایی کیش یکی از بهترین لحظات این تفریح دریایی می باشد. غواصی در کیش در همه‌ی فصل های سال امکان پذیر است و سایت‌های متفاوت بسیاری وجود دارد که برای هر رده تجربه از غواصگران وجود دارد. سایت های کم عمق کیش برای غواصی، حتی برای افرادی که تجربه غواصی ندارند مناسب است. وجود مراکز آموزشی و تفریحی غواصی درکیش این جزیره را تبدیل به قطب غواصی کشور کرده است و می توان گفت که بهترین تفریح و هیجان انگیزترین تفریح کیش غواصی است ,حتما امتحان کنید و لذت ببرید.

فلای بورد

فلای بورد کیش یکی از وسیله های ورزشی، تفریحی کیش است که شما می توانید با آن تا ارتفاعی حدود 12 متر بالاتر از سطح آب دریای خلیج فارس بروید و آزادانه پرواز و شیرجه بزنید. البته ناگفته نماند که این وسیله قیمت بالایی دارد.

جایروکوپتر

جزیره کیش جدیدا برای گردشگران یک تفریح بسیار هیجان انگیز ایجاد کرده است به نام جایروکوپتر که ترکیبی از هواپیما و هلیکوپتر می باشد. این تفریح که از آن استقبال بسیار خوبی هم شده است به گردشگران کمک می کند که در فضایی امن و آرام تجربه پرواز هوایی بر روی خلیج فارس را داشته باشند و سواحل مرجانی کیش را از زاویه دیگری  ببینند. تفریحات کیش چه ساحلی چه دریایی بسیار بیشتر است و دارای تنوع بیشتری می باشد لذا در این متن به چند مورد اشاره شده است در سایر مقالات سایت می توانید بیشتر در مورد این نوع تفریحات بخوانید .

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه
x