سفر به کیش | هیجان انگیز ترین خاطره ها

یکشنبه 28 آذر 1395 - ایران گردی,گردشگری

جزیره کیش یکی از جزایر زیبای خلیج فارس می باشد که سالانه گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند و شما می توانید با تور کیش یا روشهای دیگر به این جزیره سفر کنید و از سفر خود نهایت لذت را ببرید , جزیره کیش به اندازه ای زیبا و دارای مکانهای تفریحی و هیجان انگیز می باشد که می توانید خاطراتی زیبا برای خود را به ثبت برسانید. آب و هوای جزیره کیش گرم و مرطوب می باشد و میانگین دمای سالانه جزیره، 6 درجه سانتیگراد می‌باشد, آب و هوای جزیره تحت تاثیر توده های مختلف هوای شمال غربی و جنوبی قرار دارد و به شکل کلی خشک و کم باران است، بارندگی بیشتر به صورت رگبار و درماه های زمستان اتفاق میافتد. درادامه از این جزیره رویایی و جاذبه های گردشگری اش، بیشتر برایتان بیشتر می گوییم ...

کشتی یونانی کیش

در غرب جزیره کیش کشتی بزرگی به گل نشسته است که دیگر نیاز به معرفی ندارد چرا که به عنوان یکی از نمادهای گردشگری ایران به حساب می آید، اما بهتر است بگوییم که نامش کشتی یونانی است. این کشتی در سال 1345 راهی یونان بود که بنا به شرایط به گل نشست و 80 روز تلاش برای در آوردن آن به هیچ نتیجه ای نرسید تا این کشتی برای همیشه در آنجا بماند و به نماد جزیره کیش تبدیل شود.

شهر باستانی حریره کیش

اسم این شهر باستانی را شاید به عنوان یکی از مجموعه های جذاب باستان شناسی شنیده باشید که این روزها در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفته است. این شهر که در دل غار و کوه های مختلف ساخته شده است به عنوان یکی از زیباترین آثار باستان شناسی دنیا شناخته می شود و البته چند سال بیشتر از پیدا کردن آن نمی گذرد. سکه های تاریخی، ظروف مسی، سنگ قبر و یک عراده توپ از جمله اشیایی است که از این شهر کشف شده است. عملیات های باستان شناسی همچنان نیز در این شهر جریان دارد.

جاذبه های گردشگری دیگر کیش ...

سواحل مرجانی , تفریحات آبی , گشت با کشتی روی خلیج فارس, آب انبار سنتی, كشتی يونانی, اسكله بزرگ تفريحی كيش ,مجموعه درخت سبز, پارك دلفين, باغ پرندگان, شهر زير زمينی كاريز, لاك پشت های دريايی, آكواريوم, گذر هنرمندان, شهر باستانی حريره, سافاری كيش و ... جزء جاذبه های گردشگری کیش م باشد که هر کدام به تنهایی برای گذراندن ساعاتی خوش و تفریح بسیار هیجان انگیز است. با همگردی همراه باشید تا تجربه‌ای گرانبها از عظمت و شکوه جزیره کیش را در تور کیش دریابید.

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
2
مرتب سازی بر اساس:
گروهها
پربازدیدترین های ماه