اقامتگاه شب

سه شنبه 13 مهر 1395 - رپرتاژ آگهی,خبر

در اكثر كشورهاي دنيا، در همه ي گردش گاه هاي داخلي و خارجي، هميشه رد پاي ايرانيان به عنوان مسافر به چشم ميخورد. ايراني ها، مردماني خوش سفر و كاوشگر هستند، كه هميشه بدنبال رؤياها و اميال معنوي خود، راهي سفر مي شوند و سفر را راهي براي آرامش روحي و فكري خود مي دانند.
ايران ِ ما از جمله كشورهايي ست كه آرامش طبيعتش، ابهت تاريخش، دشت هاي بكر و دست نخورده اش زبانزد همه ي جهانيان است.از شمال تا جنوب و از شرق به غرب!
اولين چيزي كه از مقدمات سفر به ذهن هر مسافري خطور ميكند، انتخاب مكاني براي اقامت در شهر مقصد است.

گاهي روح ما در هواي مرطوب و باراني شمال، در بوي درخت هاي جنگل و گرمي شن هاي كنار ساحل خزر پر مي كشد؛ و گاهي در صحن و سراي نوراني و روحاني زيارتگاه ها بدنبال آرامش است. اگر صداي امواج دريا و جنگل هاي باران خورده ي شمال را ترجيح ميدهيد، و يا زيارت و حال و هواي روحاني مشهد را ميطلبيد، سایت "شب" ، امكاني براي شما فراهم كرده است، براي رزرو اقامتگاه هاي شخصي كه به صورت كوتاه مدت اجاره داده مي شوند.كافيست در خانه يا محل كار خود، فقط با چند كليك، مكان و ويلاي مورد نظر خود را رزرو  و اقامت خود را در خانه يا ويلايي راحت، درست مثل منزل خودتان سپري كنيد و سفري خاطره انگيز را با عزيزان خود بسازيد.

از طريق  سايت شب ، ميتوانيد با انتخاب شهر مقصد و مدت اقامت سفر،  ويلاي مورد نظر خود را در شمال، يا مكان انتخابي خود را در مشهد رزرو كنيد.
اما اين بار با مبلغي كه بايد براي يك اتاق در هتل پرداخت مي كرديد، ميتوانيد يك منزل را با تمام وسايل، بطور كامل در اختيار داشته باشيد. گروه "شب"، در صدد فراهم كردن آرامش و راحتي هر چه بيشتر شما سفردوستان عزيز مي باشد.
با ما،
🔴برای یافتن محل اقامتگاه مدنظر خود زمان کمتری صرف کنید،
🔴فضاي راحتتر و وسيعتري را در اختيار داشته باشيد،
🔴مبلغ مناسب تر پرداخت كنيد،
🔴و سفر را با آرامش هميشگي منزل خود، تجربه كنيد.

وبسايت : www.shab.ir

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه