هتل زرافه ها | تماشای جالب ترین

پنجشنبه 20 خرداد 1395 - جهان گردی,گردشگری

همه به افریقا می آیند برای دیدن حیات وحش و طبیعت آن، حالا چقدر هیجان زده می شوید اگر به شما بگوییم می توانید با زرافه ها صبحانه خورده و در نزدیکی آن ها در هتلی لوکس و راحت اقامت کنید؟
تصور کنید هنگام صبحانه، ناگهان سر زرافه ای با گردن و زبان بلندش، از پنجره تو می آید تا با شما صبحانه بخورد. آنقدر به شما نزدیک است که می توانید او را لمس کرده و جزئیات چشم، زبان و حتی لکه های خوش رنگ بدنشان را ببینید. اما تصور کردن کافیست زیرا هتل " ملک اربابی زرافه ها | Giraffe Manor " در کنیا، تمامی این ها را با هم دارد.
اینجا صبح ها اینطور شروع می شود که راس ساعت هفت، زرافه ها از جنگل می آیند تا اول صبحانه خوردن شما را تماشا کرده و بعد هم از پنجره ها داخل شوند تا به آن ها غذا و محبت بدهید. مطمئنا این همه هیجان و خنده، آن هم در اول صبح می تواند تمام روز شما را بسازد تا با انرژی از آفریقا، این سرزمین پر از شگفتی لذت ببرید. البته بعد از ظهر ها ساعت پنج هم برنامه همین است و اگر برای صرف چای به غذاخوری یا حیاط هم نیامده باشید، زرافه ها خودشان را به تراس پنجره اتاق خواب شما در طبقات بالایی می رسانند، هر چه باشد آن ها، هم قد عمارت اند. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا برای آن ها وقت بگذارید، از آنها انرژی گرفته و به آن ها عشق بدهید. البته شما علاوه بر غدا دادن به زرافه ها و قدم زدن در کنارشان، می توایند سافاری را هم تجربه کنید.

اما داستان عمارت از این قرار است که، در سال 1932، درست زمانی که اروپایی ها برای تعطیلات و کشف سرزمین بکر آفریقا به اینجا می آمدند، سرمایه گذاری انگلیسی این عمارت را، که در زمین هایی خصوصی و در جنگل های بومی نایروبی قرار گرفته بود، تبدیل به هتل کرد.
از 80 سال پش تا امروز هم، مردم برای تجربه ی هیجان انگیز زندگی در نزدیک ترین فاصله ممکن با زرافه ها، این موجودات مهربان و قد بلند به اینجا می آیند. ساختمان هتل نمای خارجی و داخلی بی نظیری دارد، ده اتاق و سوئیت هایی با دکوراسیون و ظرفیت های مختلف که همگی تمام امکانات رفاهی مورد نیاز را دارا هستند.

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
1
مرتب سازی بر اساس:
گروهها
پربازدیدترین های ماه