راهنمای سفر به کازابلانکا | عروس آفریقا

دوشنبه 17 خرداد 1395 - جهان گردی,گردشگری

کازابلانکا بزرگترین شهر کشور مراکشِ که کنار اقیانوس زیبای اطلس جا خوش کرده. سواحل اطلس زیبایی خاصی به این شهر هدیه کرده به طوری که کازابلانکا بابت این زیباییها لقب عروس شهرهای آفریقا رو به خودش گرفته.
درسته که این شهر مثل شهرهای با نظم و قانون نیست و شلوغی و ترافیک بیداد می کنه اما کنار همین شلوغی ها پر از قصه های قدیمیه که باید تو کوچه های شهر بگردین و پیداش کنین. مثل قصه زیبای فیلم کازابلانکاِ معروف که حتی خیلی از ماها این شهر رو به خاطر این داستان و فیلم می شناسیم و اگه مایکل کورتیس این فیلم رو نساخته بود، شاید اصلا اسم این شهر به گوش مون هم نخورده بود. اما حداقل می دونیم که این شهر از پایتخت کشور مراکش هم معروف تره و بین توریست ها محبوبیت بیشتری داره.

کازابلانکا در حال حاضر یکی از مقاصد گردشگری نوستالژیک به حساب میاد طوری که اکثر توریست هایی که تور مسافرتی کازابلانکا رو انتخاب می کنند جدای از جذابیت های طبیعی و زیبایی های خود منطقه به خاطر سفر کردن به گذشته و حس کردن حال و هوای فیلم کازابلانکا به این جزیره ی اسرار آمیز وارد می شوند. یادتون باشه اگه شما هم قصد دارید جزوی از تور مسافرتی کازابلانکا باشید در این جزیره به دنبال هتل های لوکس و یا رستوران های تراز اول نگردید. خبری از کشتی های آنچنانی و یا تفریحات اشرافی و خاص در این جزیره نیست. تنها مساله ای که باعث میشه این تور مسافرتی توسط توریست ها ی بین المللی انتخاب بشه آرامش حاکم بر منطقه است. از جهت دیگه مردم صمیمی این جزیره به بهترین شکل فضایی پر نشاط و مفرح رو برای مسافرین تورهای مسافرتی فراهم می کنند. می تونین در صورت تمایل تور یک روزه ای به سواحل اطراف داشته باشید. از کوچه پس کوچه های جزیره دیدن کنید و یا با قایق های محلی گشتی در دریا بزنید. اگر در قالب تور مسافرتی به کازابلانکا سفر کردید امکان چشیدن طعم انواع غذاهای پرادویه ی محلی رو در اختیار دارید.

پس برای آشنایی هر چی بیشتر و مطالعه راهنمای سفر به کازابلانکا با همگردی همراه باشین.

راهنمای سفر به کازابلانکا

 سفر به کازابلانکا

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه
x