ترکیب مفرح موسیقی و طنز و هنر

دوشنبه 26 بهمن 1394 - رپرتاژ آگهی,خبر

یک زوج خوش ذوق برای ایجاد ساعاتی خوش برای ساکنین تهران، اقدام به راه اندازی یک جنگ شبانه به نام معین شو کرده اند که در نوع خود اقدامی قابل ستایش محسوب میشود. این برنامه 4 ساعته، یک ترکیب جذاب از موسیقی، طنز و هنر است که بارها و بارها بینندگان خود را به خنده از ته دل وادار می کند و هیجان زاید الوصفی را به آنها هدیه می دهد.

برنامه با هنرمندی و اجرای مسلط محمد یزدانی شروع می شود و در ادامه با طنز پردازی ها و شوخی های  او ادامه پیدا می کند. قبل از حضور در برنامه می توانید خود را برای کلی استندآپ کمدی جذاب توسط این مجری خوش ذوق و با آتیه آماده کنید. اما در فواصل برنامه، تعداد زیادی میان برنامه جذاب و متنوع خواهید دید که قطعا از دیدن آنها لذت خواهید برد. فرشاد قائمی، خواننده جوان و دوست داشتنی که به تازگی کار آلبوم خود را به پایان رسانده تعدادی از آهنگ های خود را برای خوانندگان می خواند و هیجان برنامه را بالا می برد. صدای جیغ و تشویق تماشاگران فضای سالن را گرم می کند تا برای بخش بعدی برنامه آماده شوند.

با ابتکار و خلاقیت مجری و طی یک برنامه مشارکتی با حاضرین، یک سوپزایرز برای حضار رو می شود. محسن نظری با حنجره ای طلایی، صدای بسیاری از هنرمندان و خوانندگانی را که می شناسید تقلید می کند. این بخش از برنامه یکی از هیجان انگیزترین بخش های برنامه است و تمام سالن با تشویق های ممتد محمد را به طور مداوم و بعد از هر تقلید صدا تشویق می کنند. حضور احسان افشاری هم یکی دیگر از قسمت های جذاب برنامه است که از اواسط برنامه به محمد یزدانی ملحق می شود و با اجرای مسلط و همکاری خوب این دو نفر برنامه جذابیت بالاتری پیدا می کند. البته احسان افشاری هم در تقلید صدا و خنداندن حاضرین توانایی خود را نشان می دهد و برای تماشاگران سنگ تمام می گذارد.

اما برنامه هنوز تمام نشده و برگزار کنندگان هنوز سورپرایزهای دیگری برای ارایه دارند. دو نوازنده مسلط بر سازهای کوبه ای یعنی مسلم و میلاد برای اجرای برنامه به روی سن می آیند و با نواختن سازهای کوبه ای متنوع همچون دف و تمپو و پرکاشن و البته هنرنمایی و نشان دادن تسلط بر هریک از این سازها حضار را به وجد می آورند و هوای گرم و شرجی آبادان و مردم خونگرم جنوب تداعی می کنند.

سورپرایز بعدی هم یک حنجره طلایی دیگر به نام یوسف است. یوسف استاد بیت بکس است و ترکیب زیبایی از موسیقی را تنها با حنجره خود و بدون هیچ ابزار موسقیایی دیگر اجرا می کند. کار یوسف هم از آن جنس کارهای خیلی خاص و زیباست که در ادامه با حرکات ایروبیک و هیجان انگیز گروه آدرنالین ترکیب می شود و فضای سالن را عوض می کند. این اجرای آخر واقعا سطح آدرنالین خون همه را بالا می برد و هیجان خاصی به سالن می دهد.

برنامه با هنرنمایی محمد یزدانی به انتها می رسد. با اینکه برنامه از سطح اجرای قابل قبولی برخوردار است و اکثریت حضار از آن رضایت دارند اما برگزارکنندگان در نظر دارند تا اجراهای دیگری به برنامه اضافه کنند تا  جذابیت آن را حفظ کنند. فضای خانوادگی اجراها این برنامه را برای تمام افراد خانواده مناسب کرده لذا به شما پیشنهاد می کنیم حتما بخشی از اوقات فراغت خود را به این برنامه اختصاص دهید و از آن لذت ببرید.

 

 اطلاعات تماس

محل برگزاری :  تهران - میدان المپیک، صدراغرب، بلوارگلها، یاس 4، خ طوبی ،سالن امام علی

تلفن : 09359902656-09192181023

دنیا برایتان شاد شاد و شادی را برایتان دنیا دنیا آرزومندیم 

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه
x