محمد علی اینانلو در گذشت ..

شنبه 12 دی 1394 - گردشگری,خبر

خیلی ناراحت کننده است که اولین روز هفته رو با شنیدن خبر فوت یکی از محبوب ترین های کشور آقای محمد علی اینانلو استاد طبیعت گردی، کارشناس مطرح محیط زیست و ورزش شروع کنیم ولی با نهایت تاسف این بزرگوار صبح امروز (12 دی ماه) در بیمارستان آتیه تهران دار فانی را وداع گفت. 

محمد علی اینانلو در گذشت ...

اینانلو  با سابقه ۴۰ سال طبیعت‌گردی در ایران، آموخته‌هایش را به صورت نوشته و فیلم درآورده بود. او از مبتکران کلاس‌های آموزش اکوتوریسم در ایران و همین طور دارای مدرک کارشناسی در رشته ادبیات بود. در حوزه ورزش نیز از کارشناسان ورزش والیبال بود و در کارنامه خود عضویت انجمن پیشکسوتان نویسندگان ورزشی را هم داشت. آقای اینانلو، اولین مجری برنامه ورزشی ورزش از نگاه دو و از قهرمانان سال‌های دور والیبال و البته تیراندازی ایرانِ که در اوایل دهه ۵۰ برنامه ای ورزشی را روی آنتن تلویزیون ایران داشت‎.
‫وی نیمه های شهریور ماه امسال به دلیل گرفتگی رگ‌های مغز در بیمارستان آتیه به مدت سه روز بستری شده بود. این حمله ضربه بزرگی به سلامتی اش زده بود اما مرد قوی هیکل در آن سن و سال (69) برای یک عمر ورزش و تندرستی، توانسته بود ردش کند. ولی انگار بیماری کارش را کرده بود که تنها چند ماه بعد، خبر تلخ رفتنش همه ما را غافلگیر کرده است.
اینانلو متولد ۱۳۲۶ بود و صبح امروز ۱٢ دی ماه ۱٣٩۴ بر اثر عارضه مغزی  در بیمارستان آتیه تهران در گذشت. 


شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
47
مرتب سازی بر اساس:
گروهها
پربازدیدترین های ماه