روستایی که باید تو پاییز تجربه کنین !

باز هم پاییزه و جاده ها خلوت، در اکثر مواقع خبری از ترافیک  های وحشتناک جاده ای نیست. جاده انگار تابلویی رنگارنگ از نارنجی سبزهاییه که  نمی شه چشم ازش برداشت. خوب اگر این جاده، جاده زیبای چالوس باشه که دیگه حرفی واسه گفتن باقی نمی مونه.
پیشنهاد سفر پاییزی ما به شما روستاییه که همیشه زیباست اما بیشتر شهرت این روستا بخاطر رنگین بودنش تو پاییزه. روستای زیبای شهرستانک در جاده کرج-چالوس واقع شده و پیشنهاد فوق العاده ای برای تعطیلات آخر هفته برای تهرانی ها و البرزی هاست.

بهشت پاییزی

برای دسترسی به روستای شهرستانک ( به زبان عامیانه: شهرستونک ) باید تا 42 کیلومتری جاده چالوس رانندگی کنین و بعد از رد کردن روستای آسارا می تونین تابلوی شهرستانک رو ببینین، بعد از مسیری کوتاه به روستا می رسین. متاسفانه این روستا امکانات رفاهی زیادی نداره پس غذا، زیرانداز، چادر مسافرتی و وسایل سفر همراه داشته باشین. کفش های کوهنوردی برای این سفر مناسب تر از بقیه هستن و  فراموش نکنین که لباس گرم همراه داشته باشین. البته تورهای یک روزه هم برای دیدن جاذبه های این روستا مناسب هستن. زیبایی های شهرستانک غیرقابل توصیفه، جایی که هم زیبایی های طبیعی داره و هم تاریخی. آبشار، درختان رنگارنگ، کاخ ناصری، چشمه گله گیله، قلعه دزدبند و کوچه هایی که هوس پیاده روی رو تو شما زنده می کنن، همه از دیدنی های این روستای زیبا هستن. اگر هوا هم مساعد باشه و یه نم بارونی زیبا همراه سفر پاییزی شما باشه که سفرتون به یکی از زیباترین لحظاتی که در زندگی داشتین تبدیل خواهد شد.

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه