تماشای بارون پاییزی از پشت شیشه های رنگی

دوشنبه 09 آذر 1394 - دانستنی ها,مقالات آموزشی

تهران، شهری که هنوز می تونی از آفتاب کم سوی یک روز پاییزی در اون لذت ببری و زیر کاج های سوزنی ش قدم بزنی و زنده بودن شهر رو زیر پوستت لمس کنی. تهران جاییه که در پس مدرنیته کج و کوله اش هنوز گوشه ای از اصالت گذشته اش رو حفظ کرده و می شه ساختمونها و عمارت های زیبایی رو توش پیدا کرد که تن به ساختمان سازی های امروزی ندادن و شکل قدیمی شون رو نگه داشتن. عمارت مسعودیه یکی از اون سازه هاست که باید حداقل یکبار بازدید بشه.

باغ عمارت مسعودیه به دستور مسعود میرزا، ملقب به ظل‌السلطان، فرزند ناصرالدین شاه در سال 1295 ساخته شده، عمارتی قاجاری که در طول حیاتش شاهد اتفاقات مهمی در تاریخ ایران بوده. این عمارت زیبا این روزها کاربرد زیادی در تاریخ و فرهنگ نداره اما یکی از سالن های بزرگ این ساختمان به کافه ای زیبا تغییر کاربری داده که صبح تا عصر به مشتریاش سرویس میده. کافه مسعودیه هماهنگ با فضای عمارت مبلمان شده و رومیزی های گل گلی اون اولین چیزیه که توجه همه رو جلب می کنه. نوشیدن یک استکان چای کنار پنجره های رنگی به خصوص تو روزای بارونی لذتی وصف نشدنی داره.

پیشنهاد امروز همگردی به شما لذت بردن از یک صبحانه فوق العاده تو این کافه ست. فقط فراموش نکنین که روزهای تعطیل یه میز رزرو کنین و البته منتظر قیمت های پایین هم نباشین . اینم شماره تماس کافه مسعودیه: 09368397547

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
0
مرتب سازی بر اساس:
    تا کنون نظری ثبت نشده است.
گروهها
پربازدیدترین های ماه
x