زیباترین و منحصر به فرد ترین پاییز جهان !

چهارشنبه 22 مهر 1394 - جهان گردی,گردشگری

پاییز را نمی توان توصیف کرد. فصل پاییز از نظر خیلی از افراد بهترین و زیباترین شناخته شده است و البته به جرات می توان گفت حال و هوایی که پاییز دارد را هیچ فصل دیگری ندارد. حتی دیدن درختانی که برگ هایشان به رنگ زرد و نارنجی تبدیل می شود و دونه دونه به روی زمین می افتند و وقتی ما روی برگ های خشک و رنگی قدم می زنیم و صدای خش خش آن ها را زیر پاهایمان می شنویم، حسی دارد که نمی توان توصیف کرد.
با این که پاییزِ در همه جای دنیا زیباست اما در این قسمت از مجله همگردی قرار است شما را با شهری آشنا کنیم که زیباترین پاییز جهان را دارد. شهری به اسم آن آربو Ann Arbor که در فصل پاییز مملو از گردشگر و توریست هایی می شود که در حال لذت بردن از زیبایی های طبیعی و عکاسی هستند.

این شهر کوچک که در ایالت میشیگان آمریکا قرار گرفته است، لقب زیباترین شهر دنیا در فصل پاییز را یدک می کشد.
جنس و نوع درختان و پوششی که آن ها دارند فضایی بسیار دل انگیز، منحصر بفرد و رویایی به این شهر میبخشد که همین موضوع باعث شده است افراد زیادی منتظر رسیدن فصل رویایی و رمانتیک پاییز باشند و برای دیدن و لمس این زیبایی ها، در این فصل به این شهر سفر کنند تا از نزدیک ببینند و لذت ببرند.
خیلی از ما امکان از نزدیک دیدن این منظره های رویایی و خاص را نداریم ولی به هر حال دیدن این عکس ها هم خالی از لطف نیست :) 

 آن آربو

 پاییز آن آربو

 پاییز آن آربو 1

 پاییز آن آربو 2

 پاییز آن آربو 3

 پاییز آن آربو 4

 پاییز آن آربو 5

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
21
مرتب سازی بر اساس:
گروهها
پربازدیدترین های ماه
x