آرزویی در سر دارم ...

شنبه 17 مرداد 1394 - رپرتاژ آگهی,خبر

خلبان شدن و پرواز توی آسمونا، همیشه آرزوی خیلی ها مخصوصا پسر بچه ها بوده اما شاید برخلاف تصور خیلی از آدم ها، دختری هم این آرزو رو در سر داشته، آرزویی که در گذشته برآورده شدنش رویایی بیش نبود اما امروز با افتتاح شدن مدرسه ای هوانوردی که آرزوی دیروز دختری بود و با تلاش تونست این آروز رو برای  دخترهای دیگه تحقق ببخشه، دیگه رویا نیست.

"هنرستان دخترانه هوانوردی آسمان" اولین هنرستان هوانوردی دخترانه ست که در سال 1383 با مدیریت خانم معصومه حیدری فر و با کمک مرکز آموزش فنون و خدمات هوایی کشور و دفتر کارشناسی کار و دانش وزرات آموزش و پرورش و مدارس غیر دولتی این وزارتخانه راه اندازی شد.

این مجموعه به عنوان پیشرو در آموزش هوانوردی به علاقمندان دختر، تا امروز هفت دوره فارغ التحصیل داشته که صد در صد اونا توی دانشگاه پذیرفته شدن و رشته های خلبانی، مهمانداری، هتلداری، مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما و اویونیک هواپیما، تا مقطع کارشناسی ادامه تحصیل دادن و بعضی در رشته های مرتبط جذب بازار کار هم شدن.

"هنرستان هوانوردی آسمان" برای آموزش عملی رشته های هواپیمایی امکاناتی مثل کارگاه عمومی، هواپیمای مدل، الکتریک، ساختمان سیستم هواپیما، موتور، آلات دقیق و کارگاه شیت متال و شبیه ساز پرواز رو در اختیار دانش آموزان قرار میده.

درباره مهارت شغلی فارغ التحصیلان رشته هواپیمایی باید گفت که فارغ التحصیلان علاوه بر قابلیت کار در ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی، می تونن در کارگاه های فنی و بخش خصوصی ادامه کار بدن. در واقع این دانش آموزان با پروازهای سبک مثل گلایدر و کایت آشنا میشن و می تونن بعد از گذروندن دوره های کوتاه مدت آموزش خدمات فرودگاهی و فروش بلیت در کلیه آژانس های هواپیمایی کشور مشغول به کار بشن. درضمن بعد از اخذ مجوز از هواپیمایی کشوری می تونن شخصا آژانس هواپیمایی تاسیس کنن.

برای کسب اطلاعات بیشتر می تونین به سایت www.aseman.sch.ir  مراجعه کنین. 

آدرس: خیابان مطهری، نرسیده به امیر اتابک، پلاک 151

تلفن:‌ 9- 88742408

 

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
10
مرتب سازی بر اساس:
گروهها
پربازدیدترین های ماه