رستوران سرآشپز

دوشنبه 14 اردیبهشت 1394 - رپرتاژ آگهی,خبر

حتما براتون پیش اومده که احساس گرسنگی شدیدی داشتین اما تا جایی که چشم کار می کرده جز فست فود و رستوران های ایتالیایی چیز دیگه ای به چشمتون نخورده. اگه از دسته افرادی هستین که هیچ چیزی رو به غذای ایرانی ترجیح نمیدین اما بی کیفیت بودن غذاهای اکثر رستوران ها باعث شده که شما هم به فست فود رو بیارین، ما به شما "رستوران سر آشپز" رو معرفی می کنیم که پیشنهاد فوق العاده ایه.

"رستوران سرآشپز" یه رستوران با منو دلخواه همه‌ ست که غذای ایرانی عضو جدا ناپذیراونه. منوی این رستوران اونقدر کامله که هر غذای ایرانی که فکرش رو بکنین، در این رستوران دیده می شه. علاوه بر تنوع بالا غذاهای ایرانی، "سرآشپز" در پخت انواع کباب خیلی ماهره به طوری که متنوع ترین کباب ها رو می شه در منوش دید.
راضی نگه داشتن مهمانان یه رستوران از مهم ‌ترین هدفهای ‌این صنعت محسوب می‌شه، به همین دلیل مدیریت این رستوران سعی کرده که بهترین کیفیت رو ارائه بده. در این راستا "سر آشپز" برای تهیه غذاهاش از بهترین و با کیفیت ترین مواد غذایی یعنی برنج 100 درصد ایرانی استفاده می‌ کنه. علاوه بر برنج ایرانی در کنار تمامی غذاها ژله و برای تمامی غذاها ته چین استفاده میشه.

از مزایای این رستوران نزدیک بودنش به باغ پرندگان هست که انتخاب خوبی برای رفع خستگی بعد از گشت و گذار در باغ پرندگان و نوش جان کردن یه وعده غذای خوشمزه ست. 

درضمن رستوران سرآشپز آماده عقد قرارداد با شرکت ها، موسسات و ... هم هست.

رستوران سرآشپز

آدرس: تهرانپارس، فلکه سوم، 196 شرقی، نرسیده به سجده ای، پلاک 552
تلفن: 77706661 / 77738100 / 77738200/ 77738300

 

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
3
مرتب سازی بر اساس:
گروهها
پربازدیدترین های ماه
x