شگفت انگیزترین ساحل های جهان ! (قسمت دوم)

یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 - جهان گردی,گردشگری

اولودنیز

اولودنیز یه روستای کوچیک تو سواحل جنوب غربیه ترکیه است که تو دریای اژه واقع شده.
این خلیج شنی تو یه تالاب آبی رنگ قرار گرفته. این ساحل فوق العاده قشنگ به خاطر سایه های فیروزه ای رنگش معروف شده و جز یکی از بهترین و زیباترین ساحل ها برای عکسبرداری دریای مدیترانه به حساب میاد. همچنین اولودنیز به خاطر چشم اندازهای وسیع و منحصر به فردی که داره به عنوان یکی از بهترین نقاط جهان در نظر گرفته شده.

beach

beach

beach

 

زلاتنی رَت

این ساحل بین معروف ترین ساحل های اروپا قرار گرفته که همین موضوع باعث شده تا یکی از جاذبه های توریستی برتر تو کرواسی باشه و به عنوان 10 ساحل بی نظیر در جهان نامگذاری بشه. زلاتنی رت نزدیک شهر بل تو ساحل جنوبی جزیره برک قرار داره. شکل شگفت انگیز ساحل با جزر و مد و جریانات باد تغییر می کنه که واقعا مسحور کننده است.

ساحل

ساحل

 

تاپوآتای

این ساحل فوق العاده زیبا با چشم اندازهای وسیعی که از تالاب آیتوتاکی داره باعث شد تا جایزه برترین ساحل استرالیارو که سال 2008 تو سیدنی برگزار شد از آن خودش کنه.

ساحل

ساحل

ساحل

 

بَس

ساحل بس تو جنوب ویرجین گردا، که سومین جزیره از بکرترین جزیره های انگلیسه قرار داره. تخته سنگ گرانیتی بزرگی که تو ساحل قرار داره باعث شده تا تونل های جذابی بوجود بیاد و غارهایی که رو به دریاست فوق العاده چشم نواز و دل انگیزن.

ساحل

ساحل

 

ساحل نواجیو

نواجیو یا ناواجیو یه خلیج کوچیک شنی جدا شده تو جزیره زاکینسسِ که فقط از طریق قایق قابل دسترسیه. این ساحل زیبا یکی از ساحل های تجاری یونانه و به خاطرداشتن صخره های سنگ آهک، سواحل شنی سفید و دریای آبی شفاف هر ساله هزاران گردشگر رو جذب خودش می کنه.

ساحل

ساحل

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
8
مرتب سازی بر اساس:
گروهها
پربازدیدترین های ماه