تفریح در پارک های سبز و جنگلی تهران !

یکشنبه 05 اردیبهشت 1395 - ایران گردی,گردشگری

تو فصل بهار و تابستون وقتی گشت و گذار و پیک نیک های خانوادگی به پارک های جنگلی تهران ختم میشه، خاطره های خوشی از تفریح برای شما به یادگار می مونه. صدای پرنده ها، وجود درخت ها و خیلی چیزهای دیگه باعث میشه تا لحظه های خوبی تو این پارک ها داشته باشین.
خوشبختانه چیزی که تو شهر تهران خیلی زیاده همین پارک های جنگلیه که ما چند تاشون رو به شما معرفی می کنیم تا تو برنامه های آخر هفتتون قرار بدین و لذت ببرین.

پارک

 

پارک جنگلی خرگوش دره

این پارک جنگلی با مساحتی بیش از 100 هکتار در منطقه 22 شهرداری تهران و کنار مجموعه ورزشی آزادی و آزادراه های تهران کرج و آزادگان واقع شده. پوشش گیاهی خرگوش دره از سرو و کاج و اقاقیا تشکیل شده و جزء کمربند سبز تهران نیز به حساب میاد.
شما تو این پارک می تونین یه پیک نیک فوق العاده کنار خانواده و عزیزانتون داشته باشین و حسابی تفریح کنین.

خرگوش دره


پارک جنگلی کوهسار

این پارک جنگلی تو شمال غرب تهران واقع شده و با آرامشی که داره می تونه یه روز خوب رو برای مسافرانش رقم بزنه.
کوهسار یکی از معدود پارک هایی که متاسفانه یا میشه گفت خوشبختانه هنوز امکاناتی مثل رستوران و کافی شاپ و حتی سرویس بهداشتی نداره. پارک جنگلی کوهسار می تونه محل مناسبی برای ورزش یا اتراق کردن باشه. دسترسی به این پارک هم از طریق بزرگراه آبشناسان امکان پذیره و برای تفریح و تنفس هوای پاک یه پیشنهاد فوق العادست.

کوهسار


پارک جنگلی لتمان کن

این پارک جنگلی با فضا و محیط دلنشینی که داره باعث شده تا افراد زیادی جذبش بشن. لتمان کن یه مکان خیلی خوب و مناسب برای تفریح و استراحت دوستان یا خانواده هاست. این پارک به خاطر داشتن مسیرهای پیاده روی و امکانات مناسب جز مقاصد گردشگری شهروندان تهرانی به حساب میاد. پس می تونین یه برنامه آخر هفتتون رو به این پارک جنگلی اتختصاص بدین و حسابی لذت ببرین.

لتمان کن

لتمان کن


پارک جنگلی چیتگر

پارک چیتگر یکی از بزرگترین پارک های جنگلی استانه که تو بیشتر فصل های سال ازش استفاده میشه. پیست دوچرخه سواری این پارک فوق العاده بزرگ و هیجان انگیزه و برای گذروندن اوقات فراغت پیشنهاد میشه. این پارک مناسب برای تفریح و پیک نیک و ورزشه و به خانواده ها و قرارهای دوستانه پیشنهاد میشه.

چیتگر 

 پارک جنگلی لویزان

پارک جنگلی لَویزان یکی از پارک‌ های جنگلی شهر تهران و بخش شمیراناته که تو شمال شرق پایتخت واقع شده. این پارک جنگلی از شمال به بزرگراه شهید بابایی، از جنوب به شمس آباد، از شرق به شهرک امید، باغ پرندگان و از غرب به ده لویزان محدود می شه. این پارک در 13 کیلومتری مرکز شهر قرار گرفته و بزرگترین فضای سبز شهر تهران نیز به حساب میاد. حسابی شناخته شده است و روزهای تعطیل به خصوص روز 13 فروزدین هر سال پر از مسافر میشه که برای پیک نیک و استراحت بین درخت های بلندش اتراق می کنن.

لویزان

لویزان

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
16
مرتب سازی بر اساس:
گروهها
پربازدیدترین های ماه