پارک ژوراسیک تهران | دایناسورهای متحرک !

یه خبر خوب برای پایتخت نشین ها...

پارک ژوراسیک تهران تنها پارکیه که با نمایش گذاشتن مجسمه هایی از دایناسورهای مختلف البته از نوع محرک! امکان آشنایی بچه ها و همین طور بزرگسالان علاقه مند رو با این موجودات عظیم الجثه فراهم کرده. اینجا برای هر کنجکاو و علاقه مندی جالب و جذابه و مطمئن باشین که با دیدنش اصلا پشیمون نمیشین و کلی هم لذت می برین.
حدود 40 سال پیش بود که محققان فرانسوی بقایای دایناسوری رو حوالی کرمان پیدا کردن و خیلی سریع به موزه تاریخ طبیعی پاریس انتقال دادن. ولی ما دایناسورهای منقرض شده رو تنها بین کتاب ها و تصاویر فیلم ها تونستیم ببینیم و امکان از نزدیک دیدنشون رو نداشتیم.
اما دیگه جای نگرانی نیس چون تو همین شهر تهران مکانی با همین هدف تو قالب موزه تهیه شده تا ما هم بتونیم از مجموعه بازدید کنیم و لذت ببریم. کافیه با همگردی همراه باشین تا اطلاعات بیشتری از پارک ژوراسیک داشته باشین.

پارک ژوراسیک

پارکی برای دایناسورها

تو بوستان ژوراسیک، دایناسورها به اندازه های واقعی طراحی شدن، طوری که پلک می زنن و دست و پاشون رو تکون میدن. همین طور یک تخم دایناسور که نوزاد دایناسور از داخلش بیرون میاد و مجدد به داخل تخم برمی گرده تو این پارک طراحی و اجرا شده.
ژوراسیک پارک تهران یا بوستان دایناسورهای متحرک یک بوستان آموزشی، گردشگری و تفریحیه که با انواع مجسمه های دایناسور ها در گونه های مختلف و ابعاد واقعی نخستین پارک موضوعی پایتخت به شمار میره. همین طور انواع مجسمه های متحرک دایناسورها رو با صدا و جلوه های ویژه به نماش میزاره.
برای اولین بار در ایران، این پارک تونسته محیطی شاد و هیجان انگیز برای خانواده ها مخصوصا کودکان و نوجوانان فراهم کرده.
بازدید از این پارک رو به همه خانواده ها مخصوصا خانواده هایی که کودکان کنجکاو دارن توصیه می کنیم.

پارک ژوراسیک 1

پارک ژوراسیک تهران

پارک ژوراسیک 2

پارک ژوراسیک تهران 1

پارک ژوراسیک 3

پارک ژوراسیک تهران 3

پارک ژوراسیک تهران 4
آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان بهرود، بلوار شقایق، بعد از پارک پرواز

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
5
مرتب سازی بر اساس:
گروهها
پربازدیدترین های ماه
x