زیباترین و جذاب ترین راه دنیا برای قدم زدن در آفریقای جنوبی !

شنبه 15 فروردین 1394 - جهان گردی,طبیعت گردی,گردشگری

توی یه جنگل پر از درخت های قشنگ شما هم می تونین راه برین ولی وقتی میشه روی درخت ها راه رفت و از بالا به جنگل نگاه کرد، چرا این کارو نکنین ؟!!
تو این قسمت از مجله همگردی سفری مجازی داریم به شهر زیبای کیپ تاون در آفریقای جنوبی و راه رفتن روی مسیری بالای درختها که بهتون این اجازه رو میده تا از دید یک پرنده یا میمون به زیبایی های طبیعی نگاه کنین و لذت ببرین.

Kirstenbosch

زیباترین و جذاب ترین پل دنیا

آفریقای جنوبی پر از دیدنی های و جاذبه های طبیعی فوق العاده است و شهر کیپ تاون هم از این قاعده مستثنی نیست و برای ماجراجوها بهترین مقصد گردشگری شناخته شده.
تو باغ گیاه شناسی ملی "کریستن بوش"، "Kirstenbosch" در این شهر زیبا هم طیف گسترده ای از گونه های گیاهی وجود داره که شهرتی جهانی بهش بخشیده و این باغ فوق العاده رو به عنوان یکی از جذاب ترین و بهترین باغ های گیاه شناسی در جهان معروف کرده.
دقیقا توی همین باغ زیباست که زیباترین و جذاب ترین راه دنیا قرار گرفته. پلی فوق العاده هیجان انگیز که به شما اجازه میده تا از بالا به همه چی نگاه کنین و حس بی نظیری داشته باشین.
این مسیر رویایی حداکثر 12 متر از زمین ارتفاع می گیره و تنها دوبار با زمین برخورد می کنه. 130 متر طول داره و نیازی نیست برای قدم زدن روی پل مبلغی پرداخت کنین. پس اگه به آفریقای جنوبی، شهر کیپ تاون سفر کردین حتما روی این پل راه برین در غیر این صورت می تونیم با هم به این عکس ها نگاه کنیم و قدمی خیالی برداریم روی زیباترین و جذاب ترین راه و مسیر دنیا!

آفریقای جنوبی

 پل Kirstenbosch

کشور آفریقای جنوبی

آفریقا

پل آفریقای جنوبی

باغ کریستین بوش

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
25
مرتب سازی بر اساس:
گروهها
پربازدیدترین های ماه