کویر ریگ جن، ترسناک ترین نقطه در ایران !

تو این قسمت از مجله همگردی قراره با قسمتی از ایران آشنا بشین که لقب ترسناک ترین نقطه در ایران رو به دوش می کشه!
منطقه ای به اسم ریگ جن یا کویر ریگ جن که شگفت انگیزترین، ترسناک ترین و اسرار آمیزترین منطقه ایرانه و با باتلاق های زیاد و خطرناکی که داره، هر موجور زنده ای رو از بین میبره!. خیلی قبل ها اتفاق ها و رویدادهایی تو این منطقه رخ داده بوده که هنوز که هنوزه بدون جواب و توجیه نشده باقی مونده. وسیع بودن منطقه ای کویری و نبودن چشمه یا چاه آب هم باعث شدن تا اینجا لقب ترسناک ترین نقطه ایران و همین طور صعب العبورترین منطقه رو به خودش اختصاص بده.

کویر ریگ جن

مثلث برمودای ایران

یه سری از محلی های منطقه بر این اعتقاد دارن که کویر ریگ جن نفرین شده است و ارواح پلید و شیاطین بهش حکومت می کنن و باعث میشن تا هر کسی که به این منطقه پا میزاره زنده نمونه و ناپدید بشه. جدا از این اعتقادات فرو رفتن تو گل و لجن هم به تنهایی از خطرناک ترین و ترسناک ترین اتفاق هایی که ممکنه برای هر کسی پیش بیاد. به همین دلیله که هیچکس جرات سفر به ریگ جن و کشف راز این کویر نفرین شده رو نداشته. ولی با تمام این گفته ها یک سری از محققان اروپایی تمام حرف ها و اعتقادات مردم رو نشنیده گرفتن و به ریگ جن سفر کردن تا بتونن از نزدیک شاهد لمس ترسناک ترین نقطه ایران و همین طور مثلث برمودای سرزمینمون بشن و رازها رو کشف کنن.

کویر ریگ جن ایران

ریگ جن

سفر به کویر ریگ جن، ترسناک ترین نقطه در ایران

همیشه سفر به منطقه های بکر و دست نخورده همراه با هیجان هایی که قراره طول سفر وجود داشته باشه موضوعیه که باعث میشه یاد فیلم های مستند بیوفتین و از سفر به این نقطه ها صرف نظر کنین.اما هستن افرادی که دنبال کنکاش و ماجراجویی ان و دوست دارن دست کم برای یک بار که شده سفر به مناطق بکر و پر هیجان رو تجربه کنن. اگه شما هم جز اون دسته افراد ماجراجو و کنجکاو هستین و دوست دارین به مثلث برمودای ایران و کشف رازهایی که بین رمل هاش پنهان کرده سفر کنین، شنیدن اسم ریگ جن به تنهایی می تونه هیجان سفر رو براتون ایجاد کنه فقط حواستون باشه از بلد محلی کمک بگیرین چون تنها محلی ها هستن که می تونن تو شرایط سخت کمک و راهنماییتون کنن. یادتونم باشه که به اندازه 15 روز آب، غذا و بنزین ذخیره داشته باشین تا توی دردسر نیوفتین. با همه این صحبت هاست که این منطقه رو ترسناک ترین نقطه ایران می دونن.

کویر ریگ جن مثلث برمودای ایران

 آدرس: گرمسار، پارک ملی کویر، جاده سنگفرش ملک آباد

از لیست تور مسافرتی داخلی در سایت همگردی مانند تور کیش و تور مشهد دیدن نمایید

شما هم میتوانید نویسنده مجله همگردی باشید

همرسانی کنید:

پست های مرتبط

تعداد نظرات کاربران
50
مرتب سازی بر اساس:
گروهها
پربازدیدترین های ماه